У Чернігові через грип оголосили карантин

У місті проводяться обмежувальні заходи — У Чернігові через грип оголосили карантин
У місті проводяться обмежувальні заходи
Навчання у школах призупинили на невизначений термін


У Чернігові з 11 січня оголошено карантин. Обмежувальні заходи запровадили через значне зростання захворюваності на грип і ГРВІ та перевищення епідпорогу на 16,9%. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міськради.


«У місті проводитиметься цілий комплекс обмежувальних заходів. Перш за все, це обмеження вільного доступу до стаціонарних відділень лікарень для відвідувачів, деякі з них будуть перепрофільовані, де створюватимуться спеціальні палати для хворих тощо. Крім того, з 14 січня навчання у школах міста призупиниться і це триватиме до покращення ситуації», — сказано у повідомленні.


Вказано, що моніторинг стану захворюваності дітей, які відвідують дитячі садочки, проводиться щодня.


«Станом на сьогодні у дитсадках відсутні 57,5% дітей, з них, за словами батьків, 9,5% - через хворобу. Школярі — на канікулах, але багато вчителів наразі перебувають на лікарняному», — сказано у повідомленні.Чернігівців просять проводити профілактичні заходи, а при перших симптомах залишатися вдома, не займатися самолікуванням й негайно звертатися до лікарів за медичною допомогою, оскільки цього року захворювання розвивається дуже швидко.


Вказано, що наразі у місті 106 людей хворіють на пневмонію різного ступеня тяжкості. Вони знаходяться на лікуванні у стаціонарі.


Також рекомендовано у місцях великого скупчення громадян дотримуватися рекомендацій з профілактики та попередження захворюваності на грип та ГРВІ: санітарно-гігієнічний контроль у приміщеннях. Це стосується закладів торгівлі, ресторанного господарства, транспорту та інших громадських установ.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/health/u-chernigovi-cherez-grip-ogolosili-karantin-560260.html”