Під Києвом з розмахом відсвяткують Старий Новий рік

У Стародавньому Києві в "Парку Київська Русь" новорічні свята тривають!

12 і 13 січня жителі Древнього Києва в Князівстві Київська Русь запрошують дорослих і дітей відсвяткувати настання "Старого" Нового року в атмосфері середньовіччя.

Гостей чекає подорож у часі на тисячу років назад, в епоху Київської Русі. За в’їзною брамою відвідувачів чекає справжній середньовічний місто. Адже тут відтворюється Київ V – XIІІ століть в повному масштабі на основі знань сучасної науки, а також відроджується атмосфера Київської Русі.

Під Києвом з розмахом відсвяткують Старий Новий рік

Тільки в Князівстві Київська Русь можна побачити унікальну дерев’яну оборонну стіну "заборола" — найдовше реконструйоване оборонна споруда, яка не має аналогів у всьому світі. Також на основі археологічних розкопок відтворено такі шедеври середньовічної архітектури, як Михайлівські ворота (висотою 21 метр), князівські тереми і трибуни, оглядові вежі, садиби киян X-XIІ століть і багато іншого. Можна буде відвідати музеї історичного костюма і дерев’яного зодчества, експозиції облогової техніки, кораблебудування, середньовічну катівню. Також тут відтворено перший християнський храм у Києві — унікальна дерев’яна Василівська церква X століття. Це діючий храм, і всі гості можуть зайти в нього і не тільки на власні очі побачити в яких храмах молилися наші предки, а й самим поставити в ньому свічку за здоров’я рідних і близьких.

Під Києвом з розмахом відсвяткують Старий Новий рік

12 і 13 січня гостей Древнього Києва чекає яскрава розважальна програма, цікава і для дітей, і для дорослих. У ці дні Князівство відвідають Старий 2018 рік і Новий 2019 рік. Адже зараз саме час Старому Року передати повноваження Нового року і відзвітувати, чи справився він зі своїми завданнями? Вирішувати гостям і жителям Казкового середньовічного міста. Крім того в ці дні потрібно встигнути відвідати Головну резиденцію Нового Року, пригоститися солодким гостинцем і опустити свій лист в шкатулку здійснення мрій.

Гостей Князівства чекає справжній Різдвяний вертеп. Це унікальне дійство, яке пройде на давньослов’янське мовою, можна побачити тільки в Стародавньому Києві. Під час вертепу за класичним сюжетом гості побачать Діву Марію з немовлям, ангела, пастухів і волхвів, і звичайно, боротьбу добра зі злом. Після чого всіх чекає майстер-клас з вивчення і співу Різдвяних колядок.

Під Києвом з розмахом відсвяткують Старий Новий рік

Також в ці дні відвідувачі побачать інтерактивний спектакль-мюзикл, головними героями якого стануть коні і актори театру Стародавнього Києва. Постановка буде супроводжуватися вогняними спецефектами, кінно-трюкових виступами, використанням середньовічної зброї. Подання буде цікавим і пізнавальним як для дітей, так і для дорослих. Унікальність вистави ще й в тому, що пройде він на давньослов’янське мовою. Глядачі зможуть не тільки спостерігати за поданням, але і стати учасником цієї казкової феєрії.

Під Києвом з розмахом відсвяткують Старий Новий рік

Тільки в Давньому Києві гостей чекає спілкування з дресированими кіньми рідкісних історичних порід. Ці прекрасні створення зібрані з усього світу в Княжій стайні. Відвідувачі можуть підійти до них, погладити, сфотографуватися з ними і покататися верхи, в санях або в екіпажі.

Зігрітися і підкріпитися можна буде в Княжій корчмі і в питних "25 рун", покуштувавши смачних напоїв і страв, приготованих на вогні, як за сучасними, так і за середньовічними рецептами. А потім можна і розважитися: постріляти з лука в середньовічному тирі, викарбувати монету "на щастя", пролетіти на канатному спуску "Полетайло" і швидкісний гірці "Змій Горинич", переоблачіться в костюми часів Київської Русі і влаштувати фотосесію, зайти на ярмарок майстрів та в сувенірну лавку, щоб вибрати оригінальний сувенір на пам’ять.

Під Києвом з розмахом відсвяткують Старий Новий рік

Хто хоче продовжити свою подорож в середньовіччі ще на день, може залишитися з ночівлею в будинку готельного типу або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Стародавній Київ відкривається о 10:00. Програма розпочнеться о 13:00.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого – 150₴, Для пенсіонерів і студентів – 100₴, Для дітей шкільного віку – 50₴, Для дошкільнят – безкоштовно.

Стародавній Київ в "Парку Київська Русь" розташований в с. Копачів, Обухівський район, Київська область.

Курсують маршрутки з Києва від станції метро "Видубичі".

Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в TelegramДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/life/pid-kievom-z-rozmahom-vidsvyatkuyut-starij-novij-rik.htm”