США показали "правильну" карту Росії - у Лаврова пригоріло

ЦРУ привітали футболістів з чвертьфіналом, і росіян в тому числі
Співробітники Центрального розвідувального управління Сполучених Штатів опублікували привітання для футболістів на честь чвертьфіналу Чемпіонату світу, в тому числі і росіян. До повідомлення американці прикріпили карту з Кримським півостровом, який зображений як частина України: нескладно здогадатися, що в Кремлі тут же підняли бучу.

Представники російського посольства на своїй сторінці в Twitter відреагували блискавично і зажадали виправити карту.

"Росія — найбільша країна в світі, на Камчатці налічується 29 історично активних вулканів", — пишуть представники ЦРУ."Поздоровлення прийняті, ЦРУ. Будь ласка, поновіть вашу карту Росії і статистику", — тут же відповідають російські дипломати.Нагадаймо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що пропозиція російського актора Михайла Єфремова "посилати Україні газ безкоштовно 10-15 років", щоб помиритися з країною, "цікава, якщо оперувати категоріями російського рейху".

Так прокоментував висловлювання російського актора журналіст Айдер Муждабаєв. Єфремов в ефірі програми Юрія Дудя назвав можливий спосіб примирення з Україною. "Якщо Україні посилати газ безкоштовно 10-15 років, то цілком можна домовитися. А вони піднімуться на цьому", — заявив російський актор.

"То є сенс його пропозиції такий. В сім’ї кілька дітей. Двох вкрали бандити і тримають в заручниках – Крим і Донбас. І ось він пропонує батькам цієї великої багатодітної сім’ї продати цих дітей за гроші", — прокоментував слова Єфремова Муждабаєв в одному з недавніх інтерв’ю.

Ми також писали про те, що у Києві російський блогер зняв відео з групою молоді, яка налаштована на "дружбу з РФ" і вважає, що "Україна ближче до Росії, ніж до Європи". Про це на своїй сторінці в Facebook написав блогер Сергій Наумович. Відео викликало гнів користувачів соціальної мережі.

"У Києві російський блогер знайшов любителів "дружби з РФ" і поширює цей відос в мережі. У непідготовленого глядача може скластися враження, що кияни вже готові дружити з "руським міром", — пише він.Джерело статті: “https://znaj.ua/world/ssha-pokazaly-pravylnu-kartu-rosiyi---u-lavrova-prygorilo”