Друг чи ворог: Трамп відповів на головне питання про Путіна

Зустріч Трампа з Путіним відбудеться 16 липня в Гельсінкі
Президент США Дональд Трамп не зміг однозначно відповісти, ким для нього є російський колега Володимир Путін – другом чи ворогом. Він назвав його суперником.

Про це повідомляє Washington post.

Такі слова сказав Трамп перед вильотом до Європи, де він має взяти участь у саміті НАТО та провести двосторонні зустрічі з прем’єркою Британії та президентом РФ. За його словами, ця зустріч із Путіним, скоріш за все, буде найпростішою із запланованих.

"Я думаю, Путін буде простіший за них усіх", – сказав президент США.

Він назвав Путіна суперником, зазначивши, що "наразі не може сказати", чи Путін друг, чи ворог.

"Я вважаю, що дружба з Росією, Китаєм, та з іншими є гарною, а не поганою річчю" – зазначив Трамп.

Нагадаймо, 16 липня відбудеться зустріч лідера РФ Володимира Путіна та президента США Дональда Трампа в столиці Фінляндії – Гельсінкі. За словами радника Білого дому з національної безпеки Джона Болтона, президент США Дональд Трамп буде запитувати у Путіна про інформацію втручання Росії в американські вибори 2016 року.

Він також зазначив, що позиція США щодо санкцій полягає в тому, що вони повинні залишатися без змін. Крім того, Болтон заявив, що слова Дональда Трампа про можливе визнання анексії Криму Росією не є позицією Сполучених Штатів.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що помічники президента США Дональда Трампа побоюються, що глава Білого дому може поступитися президенту Росії Володимиру Путіну у питаннях Криму на зустрічі в Гельсінкі.

Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на офіційних осіб США та представників європейських країн.

Помічники Трампа незадоволені його підходом до зовнішньої політики. Вони вважають, що президент Америки намагається встановити добрі відносини з світовими лідерами та уникає різких висловлювань у бік Путіна.

У той же час, за словами високопоставленого представника адміністрації, Трамп повідомив, що має намір скоротити витрати США на оборону Європи, якщо союзники не бажають вносити більший внесок в НАТО.

Співрозмовники стурбовані, що глава Білого дому на переговорах з російським президентом готовий пробачити йому минулі гріхи" і піти на поступки в питаннях "дестабілізації в Україні та анексії Криму".

Екс-помічник Трампа з національної безпеки Герберт Макмастер стверджує, що Трамп готовий подружитися з Путіним.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/drug-i-vorog-tramp-vidpoviv-na-golovne-pytannya-pro-putina”