День британської армії відзначать у місті отруєння Скрипалів


Уряд Великобританії ухвалив рішення провести День збройних сил країни у 2019 році в Солсбері. Це пов’язано із бажанням віддати данину поваги місту, яке зіткнулося з наслідками хімічної атаки на колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію.

Про це повідомила прем’єр-міністр Британії Тереза Мей, пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на The Guardian.

Вона звернула увагу на реакцію військових на те, що трапилося, і зазначила, що майбутній парад покликаний підкреслити “величезну стійкість і дух Солсбері”.

Планують, що до 2019 року в Солсбері також проведуть “Ігри нескорених”, засновані британським принцом Гаррі.


Нагадаймо, в британському Солсбері були отруєні колишній офіцер російського ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія. Сергій і Юлія сходили в ресторан Zizzi і паб The Mill, після чого були знайдені без свідомості на лавці в парку між цими закладами.

Нагадаємо також, російський хімік Віл Мірзаянов заявив, що він був одним із засновників отруйної речовини “Новичок”. Він пояснив, що “невдале” її застосування спричинене вологим британським кліматом.

Додамо, у свою чергу медики лікарні в Солсбері також пояснили, чому Сергій Скрипаль і його дочка Юлія вижили після отруєння газом “Новачок”.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/30/den-brytanskoyi-armiyi-vidznachat-u-misti-otruyennya-skrypaliv/”