Скоївших замах на президента Венесуели Мадуро звинуватили у тероризмі і зраді батьківщині - ЗМІ


Влада Венесуели висунула звинувачення усім, хто вважається причетним до невдалого замаху на президента Ніколаса Мадуро за допомогою замінованих дронів; затриманих звинуватили у тероризмі і зраді батьківщині, заявив генеральний прокурор Венесуели Тарек Вільям Сааб, передають місцеві ЗМІ.

"Причетні до цієї справи будуть звинувачені у зраді батьківщині і у невдалій спробі умисного вбивства проти президента республіки і поранених співробітників Національної гвардії", – заявив він.

Підозрюваним також висунуть звинувачення у застосуванні вибухового пристрою на публічному заході, тероризмі, змові у злочинних цілях та фінансуванні тероризму, уточнив генпрокурор.

Як повідомлялося, увечері 4 серпня було скоєно замах на президента Венесуели Ніколаса Мадуро під час його виступу на церемонії на честь 81-ї річниці створення Національної боліваріанської гвардії. В замаху були задіяні два безпілотних літальних апарати. Один з них вибухнув у повітрі, другий – впав на землю. В результаті вибуху постраждали семеро військовослужбовців, сам Мадуро не постраждав. Згідно з офіційною версією, кожен безпілотник був оснащений 1 кг вибухівки С4.

Пізніше стало відомо, що поліція і спецслужби Венесуели затримали шістьох осіб за підозрою у замаху на президента країни Ніколаса Мадуро. Влада не розголошує імена затриманих.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/skoyivshih-zamah-na-prezidenta-venesueli-maduro-zvinuvatili-u-terorizmi-i-zradi-batkivschini-zmi-284960_.html”