У Британії ЗМІ оприлюднили імена постраждалих від отруєння біля Солсбері


Британські ЗМІ назвали імена постраждалих від отруєння у місті Еймсбері поруч із сумно відомим Солсбері, це Чарлі Роулі і Дон Стерджес, повідомляє новинний канал Sky News на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter.

ЗМІ також відзначають, що хоча стан двох отруєних людей в місті поблизу Солсбері залишається критичним, однак нових отруєних за кілька днів після інциденту, на щастя, не фіксується.

"Заступник начальника поліції графства Вилтшир Пол Міллс зазначає, що двоє людей, які зазнали впливу невідомої речовини у місті Еймсбері, залишаються у критичному стані в лікарні, але більше ніхто не проходить лікування (через отруєння – ред.)", — йдеться в повідомленні.

Нагадаймо, 30 червня в британському графстві Уїлтшир дві людини були госпіталізовані з отруєнням невідомою речовиною. Отруєння сталося в місті Еймсбері неподалік від Солсбері, де чотири місяці тому були отруєні екс-співробітник ГРУ РФ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/u-britaniyi-zmi-oprilyudnili-imena-postrazhdalih-vid-otruyennya-bilya-solsberi-282233_.html”